Chcesz obliczyć swoje zamówienie?

W zależności od kierunku i wymaganych usług obliczymy koszt Twojego zamówienia.

Prace mogą obejmować modelowanie, projektowanie, przygotowanie technologiczne, cięcie i szycie.

Krawiectwo zagranicznych marek przez ukraińskie fabryki

Krawiectwo zagranicznych marek przez ukraińskie fabryki

Profesjonalizm krajowych mistrzów w krawiectwie docenili: New Look, Laura Ashley, Top Shop, Marks & Spencer, Next, Zara, Mexx, a także szereg innych znanych na całym świecie megabrandów, które dystrybuują zamówienia komercyjne w naszym kraju na zasadzie dostarczania surowców.

Obce marki wysyłają do ukraińskich fabryk wszystko do szycia ubrań: tkaniny, nici, akcesoria, guziki, dosłownie wszystko, w tym metki, metki i opakowania. Ukraińskie fabryki szyją produkty i wysyłają je do Stanów Zjednoczonych i UE. Kostiumy z Hugo Boss są szyte przez fabrykę Volodarka w Winnicy, a wcześniej szyły fabryki odzieży Yunost i Dana w Kijowie.

Do chwili obecnej eksport przemysłu odzieżowego wynosi 85%. Praca nad zagranicznymi megabrandami stała się głównym celem ukraińskich fabryk odzieży. Ilość pracy dostarczanej przez zagraniczne marki jest dość solidna. Ta praca umożliwia rozwój krajowego przemysłu odzieżowego. Nawet jednorazowe zamówienie osiąga 10 000 sztuk odzieży.

Wzajemna współpraca z globalnymi markami nie tylko pomogła przetrwać i utrzymać się na rynku w przemyśle lekkim na Ukrainie, ale także pozwoliła nam dołączyć do światowych nowoczesnych technologii poprzez modernizację własnego sprzętu. Według ekspertów wyposażenie ukraińskich fabryk odpowiada poziomowi europejskiemu.

W ten sposób Ukraina stała się małymi Chinami dla Europy. Według ekspertów krajowe fabryki nie mogą porzucić schematów opłat i założyć własną produkcję. Jest to utrudnione przez wysokie podatki i niezdolność do konkurowania z tańszymi, ale niespełniającymi norm towarami, które są wprowadzane na rynek częściowo nielegalnie lub poprzez przemyt.

04.10.2019

Inne artykuły

Potrzebujesz konsultacji?

Wpisz swój numer, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować w celu wyjaśnienia szczegółów zamówienia. Możesz zadać wszystkie swoje pytania.