Chcesz obliczyć swoje zamówienie?

W zależności od kierunku i wymaganych usług obliczymy koszt Twojego zamówienia.

Prace mogą obejmować modelowanie, projektowanie, przygotowanie technologiczne, cięcie i szycie.

Teraz nasza fabryka odzieży posiada międzynarodowy certyfikat ISO 9001: 2015.

Teraz nasza fabryka odzieży posiada międzynarodowy certyfikat ISO 9001: 2015.

Co potwierdza zgodność systemu zarządzania jakością naszej firmy i zarządzania produkcją ze standardami międzynarodowymi, co zapewnia wysoką jakość. Zgodność z tym standardem jest dowodem kompetentnego, opartego na systemie zarządzania przedsiębiorstwem i stanowi znaczącą przewagę wśród innych podmiotów rynkowych Certyfikacja nie jest obowiązkowym procesem, ale zdaliśmy go, aby jeszcze bardziej potwierdzić wiarygodność naszej firmy jako partnera.

Teraz, zgodność naszej firmy z międzynarodowymi standardami będzie co roku sprawdzana przez niezależną jednostkę certyfikującą, kolejne audyty naszej firmy mają miejsce w 2020 i 2021 roku.

Co to jest ISO9001?

Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna, czyli ISO (Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna, ISO), jest największą międzynarodową organizacją w dziedzinie standaryzacji procesów biznesowych i technologicznych. Jednym z najbardziej znanych i powielanych przez prawie wszystkie kraje świata są normy ISO 9000 dotyczące budowy systemu zarządzania jakością przedsiębiorstw. Wśród tych dokumentów szczególne miejsce zajmuje system zarządzania jakością ISO 9001. Wymagania.

07.05.2019

Inne artykuły

Potrzebujesz konsultacji?

Wpisz swój numer, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować w celu wyjaśnienia szczegółów zamówienia. Możesz zadać wszystkie swoje pytania.